Шевченко Євгеній Володимирович


Запорізький підприємець, юрист. Історія його становлення як бізнесмена вражає. Юнаком, ще до армійської служби, він працював електриком у колгоспі. Зараз, через три десятка років, в його біографії є керівні посади в компаніях «Eurocape New Energy», «ECE Projektmanagement G.m.b.H», «Агросталь», «Цветмет» та інших підприємствах. Він відродив в Запоріжжі високотехнологічне виробництво, яке занепало ще за часів СРСР, має багаторічний досвід роботи в аграрній сфері.

Illustration
icon

Цінності

Народовладдя і демократія прямої дії — можливість проведення місцевих референдумів з найважливіших питань. Нульова толерантність до корупції та злочинності, безпечна країна. Увага до кожного виборця, турбота про людей.

icon

Цілі

Зменшення або скасування ПДВ, зниження ставок ЄСВ та податку на прибуток юросіб, підвищення допустимого річного обороту ФОП, зняття мораторію на продаж сільгоспземель, але тільки для громадян України.

icon

Соціальна відповідальність

Принцип кандидата: постійний контакт з виборцями, доступність для людей, сумлінна праця заради країни, а також звітування про зроблену роботу — це депутатські обов’язки, невиконання яких тягне складання мандату.

Програма

  • 01. Будівництво запорізьких мостів
    Будівництво запорізьких мостів китайськими будівельними корпораціями. Це врятує мости від руйнування, не починаючи будівництво заново.

  • 02. ЕкологіяВпровадити контроль за підприємствами-забруднювачами, механізм відповідальності за порушення природоохоронного законодавства.

  • 03. Розвиток інфраструктуриБудівництво нових автобанів Запоріжжя-Василівка-Бердянськ і Василівка-Мелітополь-Кирилівка.

  • 04. Зміна поліцейської та медицинської реформ
    Звільнення Уляни Супрун - виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров'я України.
    Впровадження патрульно-постової служби.

Зв’язатись за телефоном+38 050 877 44 67


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності